Hakkımızda

M/S FASCO GRUP, Türkiye’nin inşaat ve lojistik sektöründe itibar sahibi bir isim ve önde gelen şirketlerden biri haline gelmekten gurur duymaktadır. Şirket, Türkiye’de gelişmekte olan piyasanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve birçok prestijli projenin bir parçası olarak bu projelerin getirdiği avantajlardan yararlanmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

FASCO GRUP, endüstrinin en çok saygı duyulan şirketlerinden biri olarak tanınmasını sağlayan çeşitli devasa projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olacak tüm ileri teknoloji ekipmana, nitelikli personele, yetkili mühendislere ve vasıflı işçilere sahiptir. Şu anda geniş portföyümüz çok katlı binalar, konutlar, ticari yapılar, endüstriyel projeler, alışveriş merkezleri ve villa siteleri gibi alanları kapsamaktadır.

Genel müdürümüz olan iş adamı Mohannad Aldao’nun üstün vizyonu ve güçlü adanmışlığı, şirketimizin olağanüstü standartlarını müşterilerin ihtiyaçlarının dinlenmesine ve bu ihtiyaçların karşılanması için yetkinliklerin artırılmasına odaklamıştır. Alınan her bir proje için iş adamı ve mühendis BASSEM ALDAO tarafından yönetilen ve ilgili iş için yeterli bilgi ve becerilere sahip bir uzman ekip tahsis edilmektedir. Çalışanlarımızın uzmanlığı gelecekte bizi daha da yukarı taşıyacak olan, sürdürülebilir bir performans garanti etmektedir.

Günümüzde FASCO GRUP tüm Türkiye’de inşaat sektöründe yapı ve ticaret faaliyetleriyle büyümeyi ve gelişmeyi sürdürmektedir.

Fasco

Vizyonumuz ve Misyonumuz

FASCO GRUP, Türkiye’de muhteşem manzaralar oluşturarak kalıcı bir iz bırakmayı ve inşaat ile lojistikte bir lider olarak öne çıkmayı amaçlamakta olup, Türkiye’ye katkı sağlayan ana kuruluşlardan biri olmaktan gurur duymaktadır.

Altyapımızı, yetkinliklerimizi ve profesyonel yaklaşımımızı geliştirerek inşaat ve lojistik piyasaları ile mühendislikte pazar lideri olmaya, müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek için maksimum uzmanlık sunmak amacıyla kaynakları etkin bir biçimde kullanmaya kararlıyız.

© Copyright medison. All Rights Reserved.
İstanbul Web Tasarım