FASCO GRUP müşteri ihtiyaçlarını ve gerekliliklerini karşılamaya, proje ve hizmetlerde yüksek kalite ve zamanında teslim ile müşteri beklentilerini aşmaya adanmıştır.

FASCO GRUP yıllar içinde yüksek kaliteli hizmetler ve teknik uzmanlık sunarak değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve karşılamaya özen gösterme yoluyla operasyonel mükemmeliyete erişmeye odaklanmıştır.

Tedarikçiler ve alt yüklenicilerle şeffaf anlaşmalar ve uygulamalar sayesinde kalıcı ilişkiler sürdürüyoruz.

Süreçlerimizin iyi işlemesini daima araştırma ve geliştirme vasıtasıyla sürekli ilerleme ve süreç güncelleme faaliyetlerinde bulunarak kontrol ediyoruz.

Personelimiz yüksek motivasyonlu, hedef odaklı, kaliteye önem veren, grup politikalarının ve uygulamalarının doğru şekilde yönlendirilmesinde ve kullanılmasında yüksek bir standarda uyan kişilerden oluşuyor. Tüm gerekli prosedürleri uygulayarak Türkiye ve BAE standartları ile uluslararası standartları takip ediyor ve bunlara uyuyoruz.

Fasco

Vizyonumuz ve Misyonumuz

FASCO GRUP, Türkiye’de muhteşem manzaralar oluşturarak kalıcı bir iz bırakmayı ve inşaat ile lojistikte bir lider olarak öne çıkmayı amaçlamakta olup, Türkiye’ye katkı sağlayan ana kuruluşlardan biri olmaktan gurur duymaktadır.

Altyapımızı, yetkinliklerimizi ve profesyonel yaklaşımımızı geliştirerek inşaat ve lojistik piyasaları ile mühendislikte pazar lideri olmaya, müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek için maksimum uzmanlık sunmak amacıyla kaynakları etkin bir biçimde kullanmaya kararlıyız.

© Copyright medison. All Rights Reserved.
İstanbul Web Tasarım