Her şey bir hayal olarak başladı ve sonra gerçeğe dönüştü.

FASCO GRUP inşaat ve lojistik endüstrilerinde müşteri ihtiyaçlarının memnuniyet sağlanacak şekilde karşılanması için kuruldu. Şirket aslen 2006 yılında Türkiye’de kuruldu ve yüksek yaşam standartlarına sahip bulunup, son derece dinamik ve ilerleyici bir ülke olan Birleşik Arap Emirlikleri’nde genişlemeye devam ediyor.

Geçmiş yıllarda BAE’de inşaat endüstrisinin olumlu bir şekilde büyüyeceğine dair iyimser bir görüş oluştu. BAE’nin son on yılda köklü bir ekonomik değişim geçirdiği ülke ekonomisinin birçok yönde geliştiği dikkatleri çekti.

Ülke, akıllı liderlik ve dengeli bir yaklaşımın yanı sıra önemli konumu ve güçlü ekonomisiyle tüm uluslararası ekonomi, yatırım ve kültür şirketleri için bir buluşma noktası, dünyanın her yerinden milyonlarca turist için bir durak ve bölgedeki büyük fuarların gerçekleştirildiği uluslararası bir alan haline geldi.

Girişimciler, iş adamları ve hatta yabancı yatırımcılar dahi gelirlerini artırma potansiyeli bulunan bu ülkeye çaba, zaman ve para harcama konusunda güven duyabiliyor ve risk alabiliyor; bu da BAE’de ticaret sektörünün gelişimine olumlu bir katkıyla sonuçlanıyor.

FASCO GRUP Türkiye’nin inşaat endüstrisinde önde gelen bir şirket haline geldikten sonra şirket 2009 yılında uzmanlığını BAE’ye taşımaya ve burada büyümeye karar verdi. Türkiye ekonomisinde sahip olduğu yetkinlikler ve tecrübe ile şirket başarı seviyesini daha da yükseltmeyi amaçlıyor.

Günümüzde FASCO GRUP, Şarika, Acman, Abu Dabi ve Dubai’deki faaliyetleriyle Birleşik Arap Emirlikleri’nin inşaat sektöründe genişlemeye ve büyümeyi sürdürmektedir.

Fasco

Vizyonumuz ve Misyonumuz

FASCO GRUP, Türkiye’de muhteşem manzaralar oluşturarak kalıcı bir iz bırakmayı ve inşaat ile lojistikte bir lider olarak öne çıkmayı amaçlamakta olup, Türkiye’ye katkı sağlayan ana kuruluşlardan biri olmaktan gurur duymaktadır.

Altyapımızı, yetkinliklerimizi ve profesyonel yaklaşımımızı geliştirerek inşaat ve lojistik piyasaları ile mühendislikte pazar lideri olmaya, müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek için maksimum uzmanlık sunmak amacıyla kaynakları etkin bir biçimde kullanmaya kararlıyız.

© Copyright medison. All Rights Reserved.
İstanbul Web Tasarım