Yönetim ekibi güvenilir kişiler kazanmak ve iyi iş fırsatları elde etmek amacıyla çalışanlar ile sağlıklı bir ilişki sürdürülmesini sağlar. 

FASCO GRUP yönetimi müşteri desteği ve müşteri ihtiyaçlarına karşılık verme konularında mükemmel bir yaklaşımla memnuniyet verici müşteri ilişkileri sürdürür. Şirket aynı zamanda organizasyon konusunda üstün stratejik yaklaşım ve güçlü liderlikle bilinmektedir.

Organizasyon şemamız şirketin yapısını, operasyonel ilişkileri ve şirketin faal olduğu endüstri için tabii olan raporlama yapılarını gösterir.

Fasco

Vizyonumuz ve Misyonumuz

FASCO GRUP, Türkiye’de muhteşem manzaralar oluşturarak kalıcı bir iz bırakmayı ve inşaat ile lojistikte bir lider olarak öne çıkmayı amaçlamakta olup, Türkiye’ye katkı sağlayan ana kuruluşlardan biri olmaktan gurur duymaktadır.

Altyapımızı, yetkinliklerimizi ve profesyonel yaklaşımımızı geliştirerek inşaat ve lojistik piyasaları ile mühendislikte pazar lideri olmaya, müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek için maksimum uzmanlık sunmak amacıyla kaynakları etkin bir biçimde kullanmaya kararlıyız.

© Copyright medison. All Rights Reserved.
İstanbul Web Tasarım